Przejdź do treści

“Błąd to sygnał, że czas nauczyć się czegoś nowego, czegoś czego wcześniej nie wiedziałeś.”

Robert Toru Kiyosaki – inwestor, przedsiębiorca i pisarz

Poznajmy się

Ja uczę się nieustannie nowych rzeczy. O dziwo im więcej wiem tym bardziej zdaje sobie sprawę z ogromu spraw, których jeszcze nie wiem. Ale nie chcę już popełniać błędów w zarządzaniu moimi pieniędzmi.

Dotychczasowe doświadczenie i rzeczy, których się dowiedziałem pozwalają mi także pokazywać niezwykły świat finansów innym ludziom.

poznajmy się, prosty plan inwestycyjny, kredyt opole

Uczę jak rozważnie inwestować w siebie, bezpieczeństwo i lepsze jutro. Analizuję obecne umowy i przyszłe kontrakty.

Wiele radości daje mi pomoc w budowaniu oszczędności i inwestowaniu środków u innych osób💰 Z chęcią dzielę się moją historią.

Własna przygoda zaczęła się w 2011 roku z polisolokatą😬. Po 2 latach wyszło szydło z worka. Co z tego, że jako kierowca ciężarówki zarabiałem fajne pieniądze i podróżowałem nią po Europie skoro nie miałem zielonego pojęcia jak obchodzić się z zarabianymi pieniędzmi.

Nawet tej nieszczęsnej polisolokaty nie rozumiałem. A przecież wpłacałem tam co miesiąc blisko 1000zł!! Trzeba było się ogarnąć i coś z tym zrobić. Czytałem więc przychodzące pokraczne maile o prognozach rynkowych na kolejne kwartały roku. Czytałem portale typu bankier i analizy (nota bene czytam je do dzisiaj) I oczywiście eksperymentowałem z moimi ETFami.

Ostatecznie nie wyszło, źle bo zarobiłem na opłaty za zarządzenie (chociaż to ja zarządzałem). Wpadł też ekstra procent już po potrąceniu podatku od zysku i ze spokojną głową mogłem myśleć co dalej.

Każdemu bez względu na poglądy zawsze życzę dobrych decyzji finansowych. To między innymi z tego powodu stoję na czele zespołu doradców finansowych i prowadzę Finansowy Ekspres (podcast, blog i kanał na YT)

poznajmy się, doradca kredytowy, kredyt opole

A prywatnie?

Szczęśliwy mąż i tata. Nie wyobrażam sobie niedzielnych poranków bez wygłupów z córkami czy wieczornego seansu filmowego bez żony.

Od zawsze marzyłem by mieć Forda Mustanga wersji Fastback z 1968r.

Przepadam za dźwiękami takich zespołów jak: Metallica, Limp Bizkit, Linkin Park, Coma, Imagine Dragons, Guns and Roses czy ACDC

Poznajmy się jeszcze lepiej.

Zobacz co mówią moi klienci

poznajmy się opinie piotr bilicki doradca finansowy ekspres

Sukcesywnie, cegiełka po cegiełce dokładam opinie na wizytówce google. Przekonaj się samodzielnie co piszą moi klienci. OPINIE

poznajmy się finansowy ekspres w co inwestować piotr bilicki doradca finansowy

Chcesz inwestować samodzielnie? Zacznij tutaj:

inwestowanie-pieniędzy-piotr-bilicki-finansowy-eskpres poznajmy się

Inwestowanie pieniędzy samodzielnie nie jest sztuką wymagającą umiejętności ninja ale na pewno trzeba wykazać się cierpliwością, chęcią nauki czy zrozumieniem praw rynku finansowego.

W dziale BLOG-> inwestowanie pieniędzy podpowiadam jak to zrobić samodzielnie.

Masz pytanie nie cierpiące zwłoki? Po prostu zapytaj
  *

  *Zapoznałem/am się z polityką prywatności
  i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
  danych osobowych w celu dalszego kontaktu
  i otrzymania rzetelnego wsparcia w
  dziedzinie finansów oraz ubezpieczeń.