Przejdź do treści

Podcast „W Transie”

CZEŚĆ

Mam na imię Piotr i jestem autorem pierwszego w Polsce podcastu dla branży transportowej. Audycja swoje początki miała na kultowym zlocie Master Truck Show w roku 2018. Od tamtej pory powstało kilkadziesiąt odcinków o różnej tematyce a sam podcast ewoluował w czasie.

Obecnie jego forma przyjęła kształt bardziej rozrywkowy a głównym odbiorcą jest kierowca zawodowy.

DLACZEGO?

Ponieważ to właśnie Ty znosisz codzienne trudy przemierzenia setek kilometrów by dowieźć cenny ładunek do celu by ktoś inny mógł go później zdjąć ze sklepowej półki. Stres, uciekający czas, rozłąka z rodziną, zmęczenie, skrupulatne przestrzeganie przepisów, walka z własnym organizmem sprawiają, że praca kierowcy jest bardzo ciężka.

Pozwól sobie na chwilę radości i oderwij się od trudów codzienności. Wciśnij PLAY i daj się ponieść ułańskiej fantazji nowego bohatera podcastu PANA ANDRZEJA – „pierwszego” kierowcy zawodowego w Polsce.

Prawdziwa legenda wśród kierowców

Wszystko było już we krwi. Dziad Andrzeja był kierowcą furmanki, który pod sianem przewoził broń dla AK

Ojciec zaś wyjechał z fabryki pierwszym STARem 20. Kilka lat później na świat przyszedł Andrzej a jego pierwsza podróż, ta do szpitala odbyła się w ciężarówce. Tak narodziła się legenda.

Od tej chwili historia Andrzeja jest owiana tajemnicą. Sam bohater nabrał wody w usta i mówi, że wszystko już o nim zostało opowiedziane… tylko na drugi dzień nikt nie pamiętał.

KONKURS ZAKOŃCZONY !!

Wspólnie odkryliśmy kilka nieznanych faktów.

Z Andrzeja jest niezłe ziółko, sam posłuchaj >>>ODC nr14

…a poniżej coś jeszcze

Zapraszam do słuchania

>>Jest coś jeszcze!<<

Jeździsz dużym, małym, cysterną czy plandeką Twoja praca nie jest bezpieczna i coś o tym wiem. W roku 2016 diametralnie zmieniło się moje podejście do pracy jako kierowca. Nieco później zamknąłem drzwi ciężarówki by być bliżej rodziny a dziś sam pomagam kolegom i koleżankom – zawodowo! Zobacz co dla Ciebie przygotowałem w kwestii ochrony zdrowia i życia.

Zero wciskania kitu.