Przejdź do treści
Strona główna » Blog » NNW szkolne, dziecka Opole. Aleksandra Żurawik

NNW szkolne, dziecka Opole. Aleksandra Żurawik

NNW szkolne kupujemy raz w roku dla swoich pociech. Tak na wszelki wypadek no i w końcu to koszt jedynie 2 może 3 paczek papierosów. Nawet Netflix potrafi kosztować więcej. Co kryje się za tak niską ceną? Czego można się spodziewać po tym rozwiązaniu a czego w nim nie ma!

(Ten materiał przygotowaliśmy wspólnie jako zespół doradców ds. finansów i ubezpieczeń pod kierownictwem Piotra Bilickiego)

Wolisz słuchać? Zapraszam

Po analizie dostępnych rozwiązań na rok 2022 wybraliśmy 3 opcje najciekawsze w naszej ocenie:

——————–

  • nr 1 COMPENSA

Trzy sprawdzone warianty (moi klienci już korzystali). Szybkie złożenie wniosku i szybka wypłata. Jest wypłata za uszczerbek ale za uraz już dość niska. Za to po poważnym wypadku (uszczerbek powyżej 10%) w kwocie 171zł/rok firma wypłaca aż 1000zł za 1% !!

3 minuty i z głowy. Łatwy i szybki proces

TUTAJ jest link do samodzielnego wybory wariantu (klik)

——————–

  • nr 2 SIGNAL IDUNA (produkt dedykowany sieci doradców OVB teraz dla każdego)

Bardzo rozbudowana lista wypłat za inne rzeczy niż tylko uszczerbek. Ten może wynosić nawet 800zł za 1% i to bez żadnych haczyków! Jeśli Twoje dziecko jeździ na zawody sportowe jako uczestnik lub lubi KUNG-FU to wybierze GENERALI ale w pozostałych przypadkach SIGNAL IDUNA dobry wybór.

Fajnym dodatkiem jest ASSISTANCE z transportem do placówki po wypadku lub nagłym zachorowaniu a nawet jest dowóz leków.

4 minuty i z głowy. Łatwy proces i ZNIŻKA na drugie dziecko 😉

TUTAJ jest link do samodzielnego wyboru wariantu (klik)

——————–

  • nr 3 GENERALI

Bardzo dobre rozwiązanie z progresywnym (rosnącym wraz ze stopniem urazu) uszczerbkiem po wypadku. Dużym plusem tego rozwiązania jest uczciwa tabela uszczerbkowa oraz fakt, że dziecko może uprawiać sport zawodowo i GENERALI weźmie odpowiedzialność za uraz w trakcie jego wykonywania. Można także dodać OC studenta co jest ważne przy odbywaniu praktyk.

Poza tym jest ASSISTANCE, który obejmuje nawet środki na pomoc psychologiczną dla dziecka gdyby było prześladowane w szkole.

Zadzwoń i raz dwa to ogarniemy

TEN WARIANT KUPUJEMY WSPÓLNIE 😉

tel. 788 509 993 Ola

——————–

NNW SZKOLNE co dalej?? Czy to pełne ubezpieczenie?

Niestety NNW dziecka to nie jest SUPER ubezpieczenie. Pewnie się domyślasz po wpisie, że NNW dzieci mają minusy. Należałoby zadbać o Nasze skarby kompleksowo dlatego pamiętaj o ubezpieczeniu na POWAŻNE CHOROBY!

Czy to jest drogie?

100.000zł to dobry początek na ratowanie zdrowia własnego dziecka a cena poniżej wartości margarity jest wręcz śmieszna. Ja wybrałem jedną z najlepszych opcji w swojej klasie razem z Hestią i szczerze polecam ją Tobie do rozważenia. Jeśli jesteś ciekaw tego rozwiązania to zapraszam po szczegóły. Może 2.000.000 euro na ratowanie życia dziecka za granicą? W cenie poniżej 50zł/mc to… prawdziwa petarda! Zobacz:

Jeśli film nie włącza się kliknij poniższy link:

https://ergo4-wideooferta.ergohestia.pl/#/watch?v=ce

Masz pytania? Zadzwoń a chętnie pomogę 🙂

tel. 788 509 993 Ola